برش لیزر یا همان برش لیزری

اسفند ۱۲, ۱۳۹۶     مدیریت    

معرفی دستگاه برش لیزر

معرفی دستگاه برش لیزریReviewed by عرش لیزر on Mar 3Rating: 5.0معرفی دستگاه برش لیزردستگاه برش لیزر یا cutting laser machine's و برنامه های وابسته به آن ابزاری هستند  که برش لیزری را خیلی راحت، کیفیت بالا، همراه با راندمان بالا و فراتر از روشهای قدیمی انجام می‌دهند.

معرفی دستگاه برش لیزر

دستگاه برش لیزر یا cutting laser machine’s و برنامه های وابسته به آن ابزاری هستند  که برش لیزری را خیلی راحت، کیفیت بالا، همراه با راندمان بالا و فراتر از روشهای قدیمی انجام می‌دهند.

از آنجایی که بشر تمایل دارد در کارهایشان، میزان راندمان را بالاتر ببرند ماشین لیزر برش  به دلیل پیشرفت تکنولوژی آن تقریباً در همه قسمت های زندگی روز مره وارد شده است.

دستگاه برش لیزر در انواع مختلف موجود میتواند قابلیت کار همراه با ظرافت و زیبایی را به ارمغان بیاورد به حالتی که فرایند برش لیزری به طور تمام  در اختیار دستگاه بوده و اطمینان عملکرد را به کاربر دستگاه ببخشد، این دستگاه ها به خصوص محیط های کاری می باشند که در آن ها اطمینان از پایدای و قابلیت اعتماد به عملکرد ایمن دستگاه مدنظر است.

چون ما همواره خواهان پیشگامی در عرصه تولیدات صنعتی هستیم، دستگاه برش لیزری را پیشنهاد میدهیم که کاملا تست شده و از نظر عملکرد تضمین شده باشد. زیرا این دستگاه ها کاربرد حقیقی تکنولوژی لیزر را در تولیدات صنعتی نشان می دهد.
دستگاه های لیزر برش در انواع و قیمت های  مختلفی در بازار وجود دارند مانند : دستگاه برش لیزری چوب ، دستگاه برش لیزری فلزات و دستگاه برش لیزری طلا  که انتخاب ها میتواند گسترده و براساس نیاز های مشتریان صورت گیرد. به طوری که کاربر نهایی به بالاترین کاربری مد نظر خود و به بهترین عملکرد دست پیدا کند . از این رو طیف مختلفی از دستگاه های برش لیزر ارائه شده است.

مشخصات فنی دستگاه لیزر برش :

ابعاد میز : (طول : ۱۵۰۰ تا ۳۰۰۰ میلیمتر) و (عرض : ۳۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰ میلیمتر)

ماکزیمم سرعت : ۲۱۰ میلیمتر بر دقیقه

توان : ۲۰۰۰ تا ۶۰۰۰ وات

دقت برش: ۰٫۰۸ میلیمتر

امکان جابجایی و تمیز کردن لنز ها و قطعات توسط اپراتور

جدول برش لیزری متریال:

انواع دستگاه های برش لیزر فایبر:

لیزر برش ورق
لیزر برش ورق با کاور
لیزر برش لوله و مقاطع
لیزر برش دوکاره ورق و لوله
دسته بندی ها : برش لیزری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

امتیاز*