دستگاه برش لیزر پرفکت

اسفند ۱۲, ۱۳۹۶     مدیریت    

دستگاه برش لیزر پرفکت

دستگاه برش لیزر پرفکتReviewed by عرش لیزر on Mar 3Rating: 5.0دستگاه برش لیزر پرفکتشرکت عرش لیزر عرضه کننده انواع دستگاه پرفکت لیزر با ارائه یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش در ایران در خدمت شما مشتریان محترم می باشد.
دستگاه لیزر ۹۰*۱۳۰ پرفروش ترین دستگاه لیزر در کشورهای در حال توسعه می باشد و بیشترین کاربرد را در مشاغل مختلف دستگاه لیزر ۹۰*۱۳۰ دارد:
تولید کفش با دستگاه لیزر، تولید لوح تقدیر با دستگاه لیزر، تولید مصنوعات چوبی با دستگاه لیزر، ساخت تابلوهای معرق با دستگاه با دستگاه لیزر، برش MDF با دستگاه لیزر، برش پلکسی گلاس با دستگاه لیزر، حکاکی لیزری روی تمام ماد غیر فلزی بیشترین کاربرد را در دستگاه لیزر ۹۰*۱۳۰ دارد.سایز ۹۰*۱۳۰ در دستگاه لیزر کمترین دور ریز پلکسی گلاس و کمترین دور ریز MDF را دارد.

دستگاه برش لیزر پرفکت

برش لیزری با دستگاه لیزر سایز ۹۰*۱۳۰ روی موارد ذیل انجام می شود:
برش لیزری چرم
برش لیزری فوم
برش لیزری چرم مصنوعی
برش لیزری مقوا ماکت
برش لیزری چوب
برش لیزری فوم برد
برش لیزری ام دی اف MDF
برش لیزری پارچه

 

دستگاه برش لیزر پرفکت

دستگاه برش لیزر پرفکت

حکاکی لیزری دستگاه لیزر سایز ۹۰*۱۳۰ پرفکت 
توان مناسب برای دستگاه لیزر سایز۹۰*۱۳۰
بهترین توان تیوب لیرز برای دستگاه ۹۰*۱۳۰ تیوب لیزر با توان ۱۰۰-۱۳۰ وات می باشد چون بیشترین طول حرکت پرتو در لیزر سایز ۹۰*۱۳۰ می باشد به همین دلیل این دستگاه لیزر را با توان ۸۰ وات توصیه نمی کنیم.
شرکت پرفکت لیزر یکی از بهترین و بزرگترین تولید کنندگان دستگاه لیزر می باشد که محصولات اصلی این شرکت را می توانید از نماینده رسمی و قانونی پرفکت لیزر در ایران تامین کنید.
شرکت عرش لیزر عرضه کننده انواع دستگاه پرفکت لیزر با ارائه یک سال گارانتی و چندین سال خدمات پس از فروش در ایران در خدمت شما مشتریان محترم می باشد.
دسته بندی ها : برش لیزری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

امتیاز*