برش لیزری استیل

فروردین ۲۲, ۱۳۹۷     مدیریت    

برش لیزری استیل

برش لیزری استیلReviewed by برش لیزری استیل on Apr 11Rating: 5.0برش لیزری استیلدستگاه برش لیزری استیل

برش لیزی استیل

 

در گذشته ای نه چندان دور، برش استیل به طور سنتی با دستان و یا ابزارآلات منسوخ مکانیکی مانند اره صورت میگیرفت.

اما اینک ، بسیاری از صنعت ها با توجه به قابلیت بالای دستگاه های برش لیزری استیل در ایجاد برش‌های ظریف و یکنواخت ورقه‌های استیل، از این تکنولوژی برای ساخت قطعات و ابزار مورد نیاز بهره می‌برند.

با استفاده از برش لیزر، فرایند برش استیل با سرعت عالی و از نظر اقتصادی به صرفه انجام می‌پذیرد. هنگامی که اشعه لیزر با استیل تماس برقرار میکند، دمای آن نقطه بسیار بالا رفته و شروع به آب و یا بخار شدن می‌کند.

با نفوذ کامل لیزر،ورق های  استیل شروع به برش خوردن در اندازه ها و شکل های مورد نظر می‌کند. با استفاده از تکنولوژی لیزر، امکان ساخت لوازم پزشکی و جراحی، چاقو، لوله، ابزار و لوازم ساختمانی فراهم شده است.

برش لیزی استیل

راحتی دراستفاده از لیزر برای برش لیزر فلزات و همچنین سرعت بالای این فناوری، سبب بالا رفتن بازده و صنعت های مختلف در تولید ابزار و لوازم مورد نیاز شده است.
استفاده از لیزر در برش استیل، مزیت های زیادی  را به همراه دارد. همانطور که گفته شد، اشعه لیزر با حرارتی که بر روی سطح استیل ایجاد میکند امکان برش قطعاتی با شکل و طرح‌های متنوع را فراهم می‌سازد.

در واقع، با این روش برش ورقه‌های استیل با سرعت و دقت بیشتری انجام می‌شود. برش لیزر را می‌توان بهترین روش برای برش ورقه های استیل با ضخامت‌های مختلف دانست.
مزایای دیگر را می‌توان از بین رفتن مراحل تمیزکاری سطوح برش خورده دانست. زیرا دستگاه برش لیزر با حرارتی که طی فرایند برش بر سطح استیل ایجاد می‌کند، موجب سخت‌تر شدن لبه‌های بیرونی قطعات برش خورده می‌شود.

آن‌چه در این فرایند تولید می‌شود؛ سطوحی صاف و مقاوم بوده که نیازی به مراحل پرداخت و تمیزکاری بعدی نخواهد داشت.

برش لیزری استیل

برش لیزری استیل


برای اطلاع از قیمت دستگاه برش لیزر های شرکت عرش لیزر ، با واحد فروش عرش لیزر در تماس باشید

دسته بندی ها : برش لیزری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

امتیاز*